Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 listopada 2015r. UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ Dziś po Mszy św. o godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i akt poświęcenia. Za odmówienie aktu można zyskać odpust zupełny.

2/ Dziękuję za sprzątnięcie naszej świątyni. Zapraszam chętne osoby do sprzątania kościoła w przyszłą sobotę.

3/ Pan Tadeusz Korbut ofiarował na naszą plebanię obraz przedstawiający scenę ukrzyżowania Chrystusa. Bóg zapłać.

4/ Dzięki uprzejmości Chrześcijańskiego Ruchu Społecznego „Dobro Wspólne” z dopiskiem „Św. Krzysztof” z 1% podatku uzyskaliśmy pomoc finansową dla parafii. Bóg zapłać.

5/ Za tydzień rozpoczyna się w Kościele Adwent. Jest to początek nowego roku liturgicznego.

6/ W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się obrzęd poświęcenia książeczek do nabożeństwa dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.

7/ Opłatki na stół wigilijny będą  błogosławiane w przyszłą niedzielę podczas  każdej Mszy św.

8/ W minionym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności śp. Eugeniusz Syga. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.