XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 listopada 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 17 listopada 2019r.

1/ Bóg zapłać za sprzątnięcie kościoła paniom z KŻR pw. św. Jana Pawła II. W przyszłą sobotę zapraszamy chętne osoby na godz. 9.00.
2/ Dziękuję za ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę oraz na konto parafii w związku z pracami remontowymi w naszym kościele.Bóg zapłać.
3/ Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy Patronki Chórów Kościelnych. Zapraszam na Mszę św. w int. naszego Chóru Parafialnego, p. Tomasza naszego organisty oraz scholi ( 22 listopada), o godz. 18.00.
4/ W następną niedzielę Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy w kościele Rok Liturgiczny.
5/ Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam.