XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3listopada 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3listopada 2019r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – za zmarłych.
2/ Dziś zbiórka ofiar na tacę na AWSD w Białymstoku.
3/ Dziękuję za sprzątniecie kościoła paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa.
4/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu. W przyszłą niedzielę taca na prace związane z naprawą podłogi w kościele a puszka na Kościół prześladowany.
5/ Godzina święta i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja od godz. 17.00.
6/ Spotkanie dzieci z klas III i ich rodziców w ramach przygotowania do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30.
7/ Msza Święta za zmarłych biskupów i kapłanów Archidiecezji Białostockiej zostanie odprawiona 4 listopada, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Zapraszamy.
8/ Za nawiedzenie cmentarza grzebalnego można zyskać odpust zupełny w dniach od 1 do 8 listopada.
9/ „Wypominki” za zmarłych 2 do 5 listopada o godz. 17.00.
10/ Dziękuję za oddane głosy na projekt obywatelski. Oba zostały przegłosowane.