XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 października 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 października 2019r.

1/ Spotkanie formacyjne kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII dziś po Mszy św. o godz. 11.30
2/ Dziś w parafiach w Polsce prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych.
3/ Wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża – wtorek 22 października. Po nabożeństwie różańcowym oddanie czci relikwiom św. Jana Pawła II
4/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii.
5/ Dziękujemy za ofiary na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
6/ Przyjmujemy na „Wypominki”. Prosimy o modlitwę i pamięć o swoich zmarłych. W kościele modlić się i wspominać ich imiona będziemy od 2 do 5 listopada.
7/ Zapraszamy chłopców do służby ministranckiej w naszym kościele, osoby śpiewające do scholi.
8/ Msza św. z okazji Imienin Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego będzie sprawowana w Katedrze białostockiej w niedzielę, 27 października br. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w intencji Najdostojniejszego Solenizanta.
9/ Dziękuję w imieniu osób zaangażowanych, tym którzy złożyli swój podpis pod petycją do Ministra Infrastruktury w sprawie dotyczącej przebiegu Kolejowej Północnej Obwodnicy Białegostoku, a także za każdy głos oddany na projekt obywatelski dotyczący naszego osiedla.
10/ Dziękuję rodzinie państwa Poraszko za sprzątnięcie kościoła i kwiaty.
11/ W związku z 35 rocznicą męczeńskiej śmierci bł. Jerzego Popiełuszki Uroczysta Msza św., odprawiona zostanie 27 października 2019r. o godz. 12.00 w kościele w Suchowoli.