XXII Niedziela Zwykła 30 sierpień 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXII Niedziela Zwykła 30 sierpień 2020

Cytat tygodnia:
Słowo usłyszane było zasiewem naszych serc, a czyn jest jego owocowaniem. To wam mówię, ukochani bracia, upominając was; albowiem na próżno przychodzi się do kościoła, jeżeli słyszy się tam tak wielkie rzeczy, a według nich się nie postępuje.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 30 sierpień 2020

• Bierzmowanie w naszej parafii będzie miało miejsce 1 października, (czwartek) w dzień odpustu parafialnego o 18:00. Sakramentu udzieli ksiądz Arcybiskup Metropolita Białostocki Tadeusz Wojda.
    Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z rodzicami w przyszłą niedzielę, 6 września po mszy świętej o 12:00. Obecność obowiązkowa!!!
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca, po mszy świętej wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź przed mszą ranna i wieczorną.
  • Bardzo dziękujemy za ofiary złożone na pomoc ofiarom wybuchu w Bejrucie.