XXII Niedziela Zwykła 02.09.2018

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXII Niedziela Zwykła 02.09.2018

Cytat Tygodnia:
Przystępujmy [do Boga] w porę i nie w porę, a raczej nigdy nie możemy przystąpić do Niego nie w porę: niestosowne jest bowiem nie zbliżać się ustawicznie, bo zawsze jest odpowiednia chwila, by prosić Tego, który pragnie dawać. Jak oddychanie nigdy nie jest nie w porę, tak i proszenie Boga. Niewłaściwą zaś rzeczą jest nie prosić o nic. Jak bowiem oddechu nam potrzeba, tak i pomocy Boga. Jeżeli tylko chcieć będziemy, to łatwo Go zjednamy.
[św. Jan Chryzostom]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII Niedziela Zwykła 02 wrzesień 2018

• 3 września, w poniedziałek o 8 rano msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy dzieci, nauczycieli i katechetów. W tym dni nie ma mszy o 7 rano.
  • Pielgrzymka do Krypna będzie 8 września, w sobotę. Wyrusza o 7 rano z przed katedry. Chętni proszę się zgłaszać w zakrystii lub na furcie Domu Misyjnego. W Krypnie będzie podstawiony autokar aby przywieźć zmęczonych pielgrzymów do domu.