XXI Niedziela Zwykła 25 sierpień 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXI Niedziela Zwykła 25 sierpień 2019

Cytat tygodnia:
Pamiętajcie, że nie jesteśmy z tej ziemi. Mamy tu misje do spełnienia: zbawienie duszy i danie wszystkim dobrego przykładu.
[św. Pio z Pietrelciny]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI Niedziela Zwykła 25 sierpień 2019

• Jutro, 26 sierpnia przypada doroczna Uroczystość NMP Częstochowskiej, msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00
  • 35 Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę 7 września o godzinie 7 rano sprzed Białostockiej Katedry. Zapisy w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Opłata za znaczek i śpiewnik 5 zł. Koszt autokaru pokrywa Parafia. Bardzo gorąco zapraszamy uczestnictwa!
  • Zapraszamy gorąco do pomocy przy wysyłce czasopisma „Misjonarz”, od 8 rano, zapewniamy posiłek i kawę czy herbatę.
  • Msza święta ze spowiedzią na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie 2 września (poniedziałek) o 8 rano. Zapraszamy dzieci i nauczycieli!