XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 sierpnia 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 1 sierpnia 2021r.

1/ Dziś pierwsza niedziela sierpnia. Intencja dla KŻR – modlitwa za osoby uzależnione od alkoholu.
2/ Zachęcam abyśmy w tym miesiącu podjęli abstynencję od spożywania napojów alkoholowych.
3/ Dziś od południa do północy 2 sierpnia można zyskać Odpust Porcjunkuli za nawiedzenie kościoła oraz odmówienie w nim modlitwy Ojcze nasz i wierzę w Boga. Nadto do odpustu potrzebny jest stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach Ojca świętego.
4/ Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.
5/ W tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszy św. o godz. 18.00. Spowiedź sakramentalna przed Mszą św.
6/ Święto Przemienienia Pańskiego – 6 sierpnia ( piątek). Msza św. o godz. 18.00.
7/ Przypominamy, że do końca wakacji Eucharystia w sobotę o godz. 18.00 jest Mszą św. niedzielną.
8/ 5 sierpnia (czwartek) na terenie boiska w Osowiczach w godz. 11.30 – 14.00 będzie możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021. (Należy zabrać ze sobą nr PESEL swój i domowników. Jedna osoba pełnoletnia może spisać wszystkich domowników)