XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9 sierpnia 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 9 sierpnia 2020r.

1/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty. Zapraszam chętne osoby do sprzątania w najbliższy piątek.

2/ Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, a także przekazane na konto naszej parafii.

3/ Jutro i we wtorek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam w imieniu organizatorów po odbiór zdjęć, jako pamiątki sakramentu bierzmowania.

4/ Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza do naszego kościoła /lichtarze i świece/ oraz stuły ofiarowane nam kapłanom. Dziękuję za dar zamówionych Mszy św. w intencji młodzieży, które będą odprawiane przez cały rok, raz w miesiącu.

5/ Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15 sierpnia. Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W tym dniu śpiewać będziemy Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, o godz. 7.30

6/ Ksiądz Abp Stanisław Gądecki, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, zwrócił się z apelem, aby we wszystkich kościołach i kaplicach w Polsce niedziela 16 sierpnia 2020 roku stała się Dniem Solidarności z mieszkańcami Bejrutu. W związku z tym tego dnia modlić się będziemy za żywe i zmarłe ofiary tragedii, a przed kościołem przeprowadzona zostanie zbiórka środków finansowych na rzecz poszkodowanych i cierpiących mieszkańców Bejrutu.

7/ W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Stanisław Pietrewicz. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.