XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lipca 2020r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – o bezpieczny i po chrześcijańsku przeżywany czas urlopów i wakacji.
2/ Dziś kolejna Uroczystość Pierwszej Komunii świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Bóg zapłać rodzicom za sprzątnięcie kościoła , skoszenie trawy i za dekorację kwiatową na uroczystość Komunii świętej.
4/ Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i na konto naszej parafii.
5/ Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i w sierpniu zawieszone zostały Msze św. w tygodniu o godz. 6.30 i w niedziele o godz. 11.30. Msza św. w sobotę pozostaje z formularza sobotniego, a zatem nie jest to Msza św. niedzielna.
6/ Ukazał się lipcowo-sierpniowy numer „Dróg Miłosierdzia”, poświęcony w głównej mierze przypadającej w sierpniu setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej, zwanej Cudem nad Wisłą. Oprócz materiałów dotyczących tego wydarzenia, zamieszczone są artykuły na temat przekazywania przez Kościół Ewangelii w czasie naznaczonym epidemią korona wirusa, a także inne artykuły. Za chęcamy do lektury.
7/ Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z firmą Green Office Ecologic przeprowadzą zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii elektrośmieci można składać na końcu parkingu do 14 lipca.
8/ Drodzy parafianie i mili Goście zwracamy się do Was z prośbą , abyście wzięli udział i oddali swój głos w II turze Wyborów Prezydenta RP, które odbędą się 12 lipca 2020 roku.