XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14 czerwca 2020r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XI NIEDZIELA ZWYKŁA 14 czerwca 2020r.

1/ Dziś ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na AWSD w Białymstoku
2/ Trwa oktawa Bożego Ciała. Zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00 i Nieszpory Eucharystyczne.
3/ Zakończenie oktawy Bożego Ciała – 18 czerwca /czwartek/. Błogosławieństwo dzieci oraz kwiatów i ziół.
4/ Uroczystość NSPJ – 19 czerwca /piątek/. Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. W tym dniu nie ma postu.
5/ Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – 20 czerwca /sobota/
6/ Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu na potrzeby parafii.
7/ Dziękuję p. Mariuszowi Matysowi i p. Tomaszowi Wiszowatemu za zaangażowanie i pracę wykonaną przy pokryciu blachą zadaszenia nad wejściem do kościoła.
8/ W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 kolejna grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do Pierwszej Komunii świętej.
9/ Spotkanie rodziców oraz kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30