WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 maja 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 16 maja 2021r.

1/ Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
2/ Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
3/ Czas spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej kończy się 7 czerwca. Prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty w tygodniu przed Mszą św. o godz. 18.00 i 19.00
4/ W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
5/ Msze św. z naszego kościoła drogą on-line, transmitowane będą w sobotę o godz. 18.00 i w niedziele o godz. 11.30
6/ Zachęcamy do korzystania z Mszy św. w tygodniu i w niedziele w świątyni z zachowaniem reżimu sanitarnego. Prosimy o zachowanie dystansu, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk.
7/ Bóg zapłać za sprzątnięcie dekoracji po Pierwszej Komunii świętej i kościoła.
8/ Dziękuję za ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafialne.
9/ W trwającym Roku Rodziny Amoris Laetitia, Duszpasterstwo Rodzin zaprasza wszystkich wiernych na Archidiecezjalne Rekolekcje dla Rodzin. Odbędą się one w dniach 21-23 maja w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, a poprowadzi ks. Adam Ciereszko. Motywem przewodnim tych dni będzie odkrywanie „Radości miłości” w realizacji naszych powołań i miejsca w życiu rodzinnym. Program rekolekcji:
21 V (piątek) g. 19:30 konferencja i modlitwa za rodziny
22 V (sobota) g. 19:30 konferencja, modlitwa o Ducha Świętego dla naszych rodzin, możliwość spowiedzi
23 V (niedziela) g. 15:00 Eucharystia
10/ W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Stanisława Łupińska oraz śp. Henryk Tymiński. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.