WARSZTATY „LAUDATO SI” DLA PARAFIALNYCH ZESPOŁÓW CARITAS

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – WARSZTATY „LAUDATO SI” DLA PARAFIALNYCH ZESPOŁÓW CARITAS

Już 23 września 2020 r. w godz. 9.00-16.00 w Centrum Wystawienniczo – Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A w Białymstoku odbędą się warsztaty Laudato si’ dla Opiekunów i Wolontariuszy Parafialnych Zespołów Caritas zainteresowanych tematem ekologii i ochrony środowiska. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z Programem Laudato si’. Wszyscy chętni będą mogli ubiegać się o środki w wysokości do 12 500 zł na realizację własnych pomysłów pro-ekologicznych na terenie swojej parafii.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej nowej, pięknej inicjatywie, do której zaprasza nas sam Papież Franciszek. Wszelkie szczegółowe informacje dot. projektu można znaleźć na stronie: http://laudatosi.caritas.pl/

Na zgłoszenia czekamy do 18 września 2020 r. pod adresem: apapierz@caritas.pl (należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę parafii).