VI Niedziela Zwykła 16 luty 2020

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – VI Niedziela Zwykła 16 luty 2020

Cytat tygodnia:
Jeśli wasza światłość, wiedza, nauka, mądrość prowadzi do uczynków dobrych, wówczas pochodzi z miłości. Jeśli jest użyta na mnożenie zła, nie jest ani światłością, ani nauką, ani prawdą, ani miłością.
[sługa Boży ks. kard. Stefan Wyszyński]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VI Niedziela Zwykła 16 luty 2020

• Dzisiaj, o 19:00 w dolnym kościele zostanie przedstawiony spektakl pod tytułem „Tajemnica Eucharystii”. Wstęp jest wolny, spektakl będzie grany przez Teatr Ewangelizacyjny z Czarnej Białostockiej a organizowany przez Kościół Domowy w Kleosinie. Bardzo serdecznie zapraszamy!
  • Można przynosić gałązki palm z zeszłego roku, będą one użyte do zrobienia popiołu na środę popielcową, która przypada 26 lutego.
  • W przyszłą niedzielę, 23 lutego, składka niedzielna jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Białymstoku i Pieniężnie.