UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31 maja 2020 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31 maja 2020 r.

1/ Dzisiaj za odmówienie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można zyskać odpust zupełny.
2/ Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 6.30 i 18.00. Początek nabożeństw czerwcowych ku czci NSPJ. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do NSPJ w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00. W tym dniu modlimy się także za dzieci w dniu ich święta.
3/ Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana – 4 czerwca. Prosimy o modlitwę w intencji świętości kapłanów.
4/ W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź sakramentalna pół godziny przed Mszą świętą. Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem czerwcowym.
5/ Odwiedziny chorych ze spowiedzią i Komunią świętą wielkanocną w pierwszy piątek od godz. 10.00. Prosimy zgłaszać chętne osoby.
6/ W najbliższą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Zakończenie czasu spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
7/ Zachęcamy chętne rodziny do przeżycia I Komunii św. w dniach 21 – 28 – 29 czerwca.
8/ Sakrament Bierzmowania w naszej parafii zostanie udzielony 26 lipca o godz. 11.30. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie rodziców oraz kandydatów z klas VII i VIII.