Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24 listopad 2019

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24 listopad 2019

Cytat tygodnia:
Cóż wielkiego było dla Króla wieków stać się także Królem ludzi? I nie po to jest Królem Izraela, aby wyciskać podatki, mieć do swojej dyspozycji uzbrojone wojsko czy też aby zwyciężyć wrogów widzialnych. Jest on Królem Izraela, co rządzi umysłami, bo jest wieczystym doradcą; bo tych, co w Niego wierzą, w Nim mają ufność i Go miłują, wiedzie do królestwa niebieskiego.
[św. Augustyn]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 24 listopad 2019

• W przyszłą niedzielę, 1 grudnia początek Adwentu, to czas duchowego przygotowania do Bożego Narodzenia. Służyć temu będą roraty; w poniedziałek, środa i sobota o 6 rano, oraz rekolekcje adwentowe, 13,14,15 grudnia. Zachęcamy do owocnego i radosnego przeżywania Adwentu
  • W przyszłą niedziele spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, klasy V i VI. Spotkanie rozpoczyna się mszą świętą o 12 w południe. Obecność obowiązkowa.