Spotkanie opłatkowe w Turośni Kościelnej

Informacja pobrana z akcja-katolicka.bialystok.opoka.org.pl – Spotkanie opłatkowe w Turośni Kościelnej

Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej w Archidiecezji Białostockiej.

image002Dnia 10 stycznia 2016 roku Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Turośni Kościelnej wraz z asystentem ks. proboszczem Andrzejem Rogozińskim zorganizował spotkanie opłatkowe, na które zostali zaproszeni członkowie AK ze wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Przybyło ponad 90 osób. Honorowymi gośćmi byli: asystent AIAK w Białymstoku ks. prałat, kanonik Tadeusz Żdanuk, ks. prałat Józef Kuczyński z Sokółki, ks. Sławomir Kondzior misjonarz z Argentyny, nasz rodak oraz Pani Prezes AIAK w Białymstoku Teresa Niewińska. Gości witał i czuwał nad całością prezes POAK w Turośni Kościelnej pan Jan Bukłaha.