Rekolekcje benedyktyńskie „Ład i pokój”

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Rekolekcje benedyktyńskie „Ład i pokój”

W dniach 7-9 lutego 2020 Wydział Katechetyczny organizuje rekolekcje katechetyczne pod hasłem „Ład i pokój”. Poprowadzi je o. Włodzimierz Zatorski, benedyktyn z Tyńca. Rekolekcje odbędą się w Parafii NMP Królowej Rodzin w Białymstoku, ul. NMP Królowej Rodzin 6. Zapisy w Wydziale Katechetycznym. Szczegółowy program zostanie zamieszczony na stronie Wydziału w późniejszym czasie.

Przypominamy, że coroczny udział w rekolekcjach jest istotnym elementem permanentnej formacji duchowej katechetów. Katecheta uczestniczy obowiązkowo w rekolekcjach organizowanych przez Wydział Katechetyczny co roku, a gdy korzysta z formacji jakiegoś ruchu czy stowarzyszenia kościelnego, obowiązkowo raz na 3 lata (nie wystarczy okazjonalne uczestnictwo w rekolekcjach organizowanych przez ruchy lub wspólnoty, jeśli katecheta nie uczestniczy w regularnej formacji).