Program na marzec 2020

Informacja pobrana z bialystok.kik.opoka.org.pl – Program na marzec 2020

01.03 niedziela 1915  Kościół pw. Św. Wojciecha: Msza Święta – modlitwa w intencjach członków KIK

05.03 czwartek 1900   Z cyklu Spotkanie z Biblią: „Księga Koheleta” – Ks. dr Marek Kowalczuk (Profesor AWSD w Białymstoku) – salka siedziby KIKu, ul. Warszawska 46.

11.03 środa   1900        Z cyklu Liturgia: Liturgia Wielkiego Tygodnia – Ks. Dr Łukasz Żuk (Profesor AWSD w Białymstoku) Oratorium św. Jerzego ul. Warszawska.

18.03 środa 1800        Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Klubu Inteligencji Katolickie w Białymstoku. Oratorium św. Jerzego ul. Warszawska.

28.03 sobota 1800        Z cyklu Przygotowujemy się na Beatyfikację Prymasa Wyszyńskiego: „Prymas Wyszyński wobec komunizmu i komunistów” – prof. Antoni Dudek

Centrum
Wystawienniczo-Konferencyjne Archidiecezji Białostockiej, ul. Kościelna