PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH 2021

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH 2021

Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa, z powodu trwającej pandemii tegoroczna wizyta duszpasterska w tradycyjnej formie się nie odbędzie. Zachęcamy natomiast Parafian do innej formy „kolędy”. Zapraszamy przedstawicieli Rodzin do kaplicy na Msze święte o godz. 18.00 według podanego porządku. Pozostałych domowników prosimy o łączenie się poprzez transmisję na parafialnej stronie internetowej.

Po Mszach świętych w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, będzie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane również teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.

PORZĄDEK SPOTKAŃ DUSZPASTERSKICH STYCZEŃ 2021

4 poniedziałek ul. Francuska i blok nr 40

5 wtorek ul. Turowskiego i blok nr 42

7 czwartek ul. Troczewskiego i blok nr 44