Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 2021-01-10

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego – 2021-01-10

1. W tym tygodniu odbędą się spotkania kolędowe w kaplicy o godz. 18.00 według następującego porządku:
    poniedziałek ul. Zarzeckiej i blok nr 46
    wtorek ul. Grecka, Duńska i blok nr 48
    środa ul. Pajkerta, Słowacka, Włoska i blok nr 56
    czwartek ul. Nowosielska (domy jednorodzinne) i blok nr 58
    piątek Krupnikiulice:Bławatkowa, Dworska, Fiołkowa, Irysowa, Kasztanowa, Klonowa, Kruszewska, Kwiatowa, Lipowa, Poziomkowa, Rubinowa, Świerkowa, Topazowa i Techniczna
  2. Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, zostanie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.
  3. Przypominamy, że do 2 lutego trwa akcja „Paczuszka dla Maluszka”, organizowana przez Fundację Serce w Sercu. Zbierane są: pieluszki, środki pielęgnujące i ubranka dla potrzebujących dzieci, między innymi uratowanych przed aborcją. Dary prosimy zostawiać pod choinką, na której wiszą papierowe bombki. Zachęcamy do zabrania bombek ze sobą do domu. Na nich znajduje się więcej szczegółów na temat prowadzonej akcji.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na budowę kościoła.