Ogłoszenia – 32 Niedziela zwykła – 2019-11-10

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 32 Niedziela zwykła – 2019-11-10

1. 11 listopada – Wspomnienie św. Marcina z Tours. W tym dniu obchodzimy Święto          Niepodległości. Modlimy się w intencji Ojczyzny.
  2. 12 listopada – Wspomnienie św. Jozafata
  3. 13 listopada – Wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna,          Pierwszych Męczenników Polski
  4. 16 listopada – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji Białostockiej
  5. Jutro rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Rafała Kalinowskiego. Odbywać się ona będzie w dni powszednie przed wieczorną Mszą św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
  6. W Katedrze Białostockiej trwa Nowenna Opieki Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia. Do udziału w nowennie nasza parafia w sposób szczególny jest zaproszona w środę, 13 listopada, na godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościoła.
  8. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na Kościół prześladowany.