Ogłoszenia – 3 niedziela Wielkiego Postu – 2020-03-15

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 niedziela Wielkiego Postu – 2020-03-15

1. Powierzając się Bożej Opatrzności prosimy o pilne przestrzeganie zaleceń Władz Państwowych i Kościelnych.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa we mszach św. za pośrednictwem telewizji, radia lub internetu. Msze św. w kaplicy będą odprawiane według zwykłego porządku, ale zapraszamy na nie tylko osoby, które zamówiły daną intencję mszalną.
  3. Codziennie o godz. 20.30 będziemy przed Najświętszym Sakramentem modlić się w intencji chorych i o ustanie epidemii. Prosimy o duchową łączność z nami w tym czasie. Te nabożeństwa będzie można oglądać na stronie internetowej naszej parafii.
  4. Również za pośrednictwem strony internetowej prosimy o wspólną modlitwę w Nabożeństwie Gorzkich Żali w niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 oraz w środy i soboty po mszy św. o godz. 18.00 i w Nabożeństwie Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17.15.
  5. 19 marca – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  6. 20 marca – o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego a następnie msza św. w intencjach przedstawionych w nowennie
  7. W razie jakiejkolwiek potrzeby prosimy o dzwonienie na numer parafialny 731 507 746. W tym trudnym czasie będziemy pełnić całodniowe dyżury według następującego porządku:
    poniedziałek ks. Łukasz
    wtorek ks. proboszcz