Ogłoszenia 23.10 30 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 23.10 30 Niedziela zwykła

1. Ministranci przed kościołem rozdają poświęcone różańce. Można też złożyć ofiarę na opłacenie bieżących prac budowlanych w parafii.

2. Ostatni tydzień wspólnego różańca. W tym tygodniu zapraszamy. Poniedziałek: ministranci i schola, wtorek: Koła Żywego Różańca, środa: harcerze i strażacy, Czwartek: Czciciele Miłosierdzia, Piątek: Caritas i Biała Procesja.

3. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy o 12:00.

4. Są przygotowany nowe krzyże, które staną w Kulikówce i Kozińcach.

5. Gratulujemy 6 niewiastom, które zostały przyjęte do grona Rycerstwa Niepokalanej.

6. Dziękujemy za pomoc w pracach przy kościele: p. Fryderykowi z Kulikówki oraz Andrzejowi i Jarosławowi z Kozińc. Kolejny etap prac od czwartku.

7. Wypominki za zmarłych 1 i 2 listopada. O 17:15 różaniec, o 18:00 Msza święta. Kartki na wypominki u ministrantów i w zakrystii.

8. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom Dnia Papieskiego oraz uczestnikom pielgrzymki do Wilna.

9. Dziękujemy ofiarodawcom płodów rolnych na seminarium.

10. Dziękujemy za dekoracje kwiatowe.

11. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił – Palestyny.

Niech Bóg nam błogosławi!