Ogłoszenia 20 czerwca 12 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 20 czerwca 12 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj puszka na Katolicki Uniwersytet Lubelski
  2. We czwartek Msza na zakończenie roku szkolnego w świetlicy w Obrubnikach.
  3. Trwają zapisy na wyjazd do sanktuarium w Oborach 3 lipca. W najbliższy piątek wyruszy piesza pielgrzymka do Różanegostoku. Zapisy w parafii w Knyszynie.
  4. 26 i 27 czerwca przeżywać będziemy 40 godzinne nabożeństwo i odpust parafialny. W związku z tym planujemy organizację festynu z loteria fantową. Zachęcamy parafin do ofiarowania fantów na ten cel.
  5. 40 godzinne nabożeństwo. Porządek: w sobotę Msze św. o godz. 9:00, 16:30 i 18:00. W niedzielę msza dla dzieci o 10:30 a główna Msza z procesja o 12:00. Od 13:00 do 17:00 festyn przy parafii.
  6. W modlitwach pamiętajmy o małej Oli z Zalesia, która w poniedziałek będzie miała operację w Niemczech.
  7. Dziękujemy serdecznie za pomoc przy parafii i życzliwość. Dziękujemy za wczorajszy udział w pielgrzymce do Świętej lipki. Dziękujemy także za dary przekazywane Polakom na Kresach.