Ogłoszenia – 2 Niedziela Zwykła – 2020-01-19

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 Niedziela Zwykła – 2020-01-19

1. 21 stycznia – Wspomnienie św. Agnieszki
  2. 24 stycznia – Wspomnienie św. Franciszka Salezego
  3. 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
  4. W poniedziałek, 20 stycznia o godz. 17.45 Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego, a następnie Msza św. składkowa w intencjach przedstawionych w nowennie.
  5. Przypominamy, że w dalszym ciągu trwa akcja „Paczuszka dla maluszka” organizowana przez Fundację Serce w Sercu. Zbieramy pieluszki i inne artykuły dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Supraślu, podopiecznych domów dziecka i innych najmłodszych potrzebujących pomocy. Więcej szczegółów jest dostępnych na bombkach zawieszonych na choince. Zachęcamy do wzięcia ich ze sobą do domu. Akcja potrwa jeszcze dwa tygodnie – do 2 lutego.
  6. Głównym założeniem Fundacji Serce w Sercu jest obrona życia ludzkiego od chwili poczęcia. Fundacja zaprasza wszystkich, dla których ta sprawa jest ważna, do uczestnictwa we Mszach św. w tej właśnie intencji. Na pamiątkę Zwiastowania i Narodzenia Pańskiego będą one sprawowane w każdy 25. dzień miesiąca w różnych parafiach białostockich. Grafik jest wywieszony w gablocie przed kaplicą. Najbliższa Msza św. będzie odprawiona w naszej parafii 25 stycznia o godz. 18.00.
  7. Porządek kolędy w tym tygodniu:
    poniedziałek ul. Węgierska
    wtorek ul. Włoska i blok nr 46
    środa ul. Polowa, Reja, Ks. Girstuna i Elewatorska
    czwartek ul. Meksykańska, Warsztatowa i blok nr 125
    piątek ul. bloki nr 123 i 123
    sobota ul. Ks. Grzybowskiego, Graniczna, Prosta, Przejazd, Wąska i Zagórna
    Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00. W sobotę od godz. 9.00.