Ogłoszenia – 18 Niedziela zwykła – 2022-07-31

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 18 Niedziela zwykła – 2022-07-31

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:

– 1 sierpnia – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

– 4 sierpnia – Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

– 6 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

1. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. o godz. 18.00 Nabożeństwo Godziny Świętej.
  1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach św. o godz. 7.00 i 18.00.
  1. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. o godz. 7.00 oraz o godz. 17.00.
  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 9.00 procesja eucharystyczna.
  1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.
  1. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na operację na sercu półtorarocznej Marysi Lisiewicz z Białegostoku.