Ogłoszenia 12 września 24 Niedziela zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 12 września 24 Niedziela zwykła

1. Dzisiaj zbiórka na Grób Pański w Jerozolimie przesunięta z Wielkiego Piątku.

2. Po każdej Mszy zapisujemy intencje na przyszły rok.

3. W tygodniu: 14.09. święto Podwyższenia Krzyża, 15.09. MB Bolesnej, 18.09 św. Stanisława Kostki – patrona Polski.

4. W najbliższą sobotę odbędzie się Rajd pieszy do Kopiska. Zapraszamy do udziału. Początek o 10:00, trasa liczy 9 km.

5. W następna niedzielę po Mszy o 12:00 pierwsze spotkanie dzieci i rodziców przed przyszłoroczną komunią.

6. W następną niedzielę po Mszy o 10:30 spotkanie Czcicieli Miłosierdzia.

7. Wczoraj pielgrzymi z naszej parafii przywieźli relikwie św. Maksymiliana. Można je obejrzeć przy ołtarzu. Planujemy tez zakup relikwiarza i umieszczenie na stałe w świątyni.

8. Dziękujemy za pomoc w pracach: p. Jędrzejowi za przywiezienie ziemi, p. Piotrowi z Kulikówki za użyczenie koparki, p. Tadeuszowi z Zalesia za nową pompę, p. Grzegorzowi, Romkowi, Andrzejowi i Dawidowi za prace w zakrystii. p. Michałowi za prace elektryczne, p. Szczepanowi z Obrubnik za ofiarowane krzewy i ekipie, która sadziła te krzewy.P. Marzenie i Ewie za pomoc w wystroju kościoła. Bóg zapłać.

Niech Bóg nam wszystkim błogosławi