IV NIEDZIELA ADWENTU 22 grudnia 2019r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 22 grudnia 2019r.

1/ Dziś kończymy Rekolekcje Adwentowe. Rekolekcje prowadził o. Mariusz, redemptorysta. Bóg zapłać o. Mariusz za zasiane ziarno Słowa Bożego na glebę naszych serc, kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych, ks. Rafałowi oraz ks. Adamowi za posługę w konfesjonale.
2/ Jutro ostatnie roraty o 6.30. Zapraszam.
3/ We wtorek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa. Zachowajmy w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i alkoholu. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny. Msza św. o godz. 6.30.
4/ Pasterka o północy. Taca z Pasterki na Fundusz Ochrony Życia.
5/ Msze św. w pierwszy i drugi dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego, o godz. 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
6/ Msze św. od 27 – 31 grudnia tylko o godz.18.00. Zapraszamy.
7/ Bóg zapłać księdzu Adamowi, młodzieży i dzieciom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie żłóbka. Dziękuję p. Andrzejowi Gołembiewskiemu z Nadleśnictwa Żednia za ofiarowane i przywiezione do kościoła choinki. KŻR pw. św. Małgorzaty za ofiarę na dekoracje.
8/ Zapraszam do sprzątnięcie kościoła jutro na godz.9.00