Dziś Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny online

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Dziś Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny online

Z racji na stan pandemii oraz obowiązujące zalecenia sanitarno-epidemiologiczne tegoroczny Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny odbywa się wyłącznie w internecie, na kanale YouTube Archidiecezji Białostockiej ArchiBial MEDIA. Zapraszamy do oglądania:

Temat tegorocznego Archidiecezjalnego Dnia Katechetycznego brzmi: „Towarzyszenie osobom niepełnosprawnym na drodze wiary w rodzinie, parafii i szkole”.

Tematy wystąpień:
-Jolanta Broda: „Uczeń niepełnosprawny w systemie edukacji”
-ks. Jerzy Sęczek „Wychowanie religijne osób z niepełnosprawnościami”
-ks. Paweł Zalewski: „Przygotowanie osób niepełnosprawnych do sakramentów pojednania i pokuty, Komunii Świętej, bierzmowania”

Materiał pozostanie dostępny na kanale YouTube ArchiBial MEDIA. Zachęcamy do korzystania.

Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Centrum Informacji i Środków Społecznego Przekazu naszej Archidiecezji oraz Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego za życzliwość i ogromne zaangażowanie w realizację wydarzenia.