Dziś 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II – Papieskie Forum Młodych

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Dziś 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II – Papieskie Forum Młodych

Papieskie Forum Młodych świętuje 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. W tym roku organizatorzy zapraszają na stronę na Facebooku (kliknij i zobacz).

XV Papieskie Forum Młodych na kanale YouTube (kliknij i oglądaj).

Gośćmi spotkania są m.in. abp Tadeusz Wojda, kard. Stanisław Dziwisz, ks. Tomasz Kozłowski, Papa Grupa. W urodzinowym prezencie wykonawcy śpiewają nagrywany w domowych studiach hymn PFM: „Ojcze Święty powiedziałeś do nas: ‚Wy jesteście nadzieją Kościoła, wy jesteście nadzieją świata, wy jesteście moją nadzieją…”.

Dziękujemy koordynatorowi PFM – Pani Wizytator Barbarze Bachurek ze współpracownikami, współorganizatorom i wszystkim, którzy włączyli się w realizację dzieła, za włożony trud i serce.

Św. Janie Pawle II – módl się za nami!