Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny – 28 sierpnia 2021

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Archidiecezjalny Dzień Katechetyczny – 28 sierpnia 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnym Dniu Katechetycznym, który odbędzie się online, na kanale YouTube Archidiecezji Białostockiej. Początek transmisji – sobota 28 sierpnia 2021 o godz. 9.30. Temat tegorocznego ADK brzmi: „Komunikacja online i offline w katechezie”. Wystąpią m.in.: bp Henryk Ciereszko, ks. Krzysztof Marcyński, Jolanta Wysztygiel, Urszula Zagan.

Tematy referatów:

• ks. prof. dr hab. Krzysztof Marcyński SAC: „Wyzwania komunikacyjne dla katechetów wobec konsekwencji pandemii koronawirusa”;

• mgr Jolanta Wysztygiel: „Zdalnie, stacjonarnie, hybrydowo – różne oblicza komunikacji, ale ten sam człowiek”;

• mgr Urszula Zagan: „Budowanie relacji w katechezie online. Możliwe?”.

Mszę świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego i katechetycznego odprawi Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko, Administrator Archidiecezji Białostockiej, w środę 1 września 2021 roku o godz. 9.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych w Białymstoku, ul. Antoniuk Fabryczny 45. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.