Źródło: https://archibial.pl/galeria-zdjec/1996-zakonczenie-studiow-podyplomowych/
Zakończenie Studiów Podyplomowych
Trzydziestu duchownych z archidiecezji białostockiej odebrało świadectwa ukończenia „Duszpasterstwo i Współczesne Wyzwania Kościoła”.