XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13 czerwca 2021r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13 czerwca 2021r.

1/ Dziękuję paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła. Zapraszam chętne osoby w przyszłą sobotę.
2/ Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę i za wpłacane w tygodniu na konto parafialne.
3/ Kończymy transmitowanie mszy św. on-line z naszego kościoła. Dziękuję naszym ministrantom pomoc w zorganizowaniu transmisji.
4/ Zachęcamy naszych parafian do udziału w Mszach świętych już w kościele.
5/ Pierwsza Komunia św. w naszej parafii w przyszłym roku odbędzie się w drugą niedzielę maja.
6/ W miesięczniku Archidiecezji Białostockiej „Drogi Miłosierdzia” znajduje się jako dodatek płyta DVD z archiwalnymi materiałami filmowymi z wizyty Jana Pawła II w Białymstoku 5 czerwca 1991r . Zachęcamy do nabywania. Cena 3zł.