Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła – 2021-01-24

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 3 niedziela zwykła – 2021-01-24

1. Obchody liturgiczne w tym tygodniu:
    • 25 stycznia – Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
    • 26 stycznia – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa
    • 28 stycznia – Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
    • 29 stycznia – Wspomnienie bł. Bolesławy Marii Lament
  2. Dzisiaj przed kaplicą są zbierane ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania kolędowe w kaplicy o godz. 18.00 według następującego porządku:
    • poniedziałek ul. Bałtycka i blok nr 62
    • wtorek ul. Estońska, Fińska, Łotewska i Skandynawska
    • środa ul. Meksykańska, Warsztatowa, Elewatorska i blok nr 121
    • czwartek ul. Polowa, Reja, Ks. Girstuna i bloki nr 123 i 125
    • piątek ul. Ks. Grzybowskiego,Graniczna, Prosta, Przejazd, Wąska i Zagórna
  4. Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, zostanie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.