Ogłoszenia – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2021-01-04

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia – 2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2021-01-04

1. 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. tak jak w niedziele. Taca przeznaczona na misje. Po Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30 zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz ze scholą WNIEBOgłosy z par. św. Andrzeja Boboli. Natomiast na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy wszystkie dzieci. Na spotkanie z nimi przybędą szczególni goście – Trzej Królowie.
  2. W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pana Jezusa i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.
  3. Serdecznie zapraszamy członków wszystkich grup modlitewnych naszej parafii na Dzień Wspólnoty w sobotę, 9 stycznia o godz. 9.00.
  4. W tym tygodniu odbędą się spotkania kolędowe w kaplicy o godz. 18.00 według następującego porządku:
    poniedziałek ul. Francuska i blok nr 40
    wtorek ul. Turowskiego i blok nr 42
    czwartek ul. Troczewskiego i blok nr 44
    piątek Porosły
  5. Po Mszy świętej, która będzie odprawiona w intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków, zostanie poświęcona woda, którą należy przynieść we własnych naczyniach. Będą rozdawane teksty obrzędu, który należy przeprowadzić po powrocie do domu. Nasze spotkania będą również okazją do złożenia ofiary na budowę kościoła. Jeśli ktoś życzy sobie, aby ofiarę odnotować w kartotece prosimy o podpisanie koperty.