29 września – XXVI Niedziela zwykła – ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 29 września – XXVI Niedziela zwykła – ogłoszenia

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE – XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019r

 1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w dniu wczorajszym, wzięli udział we wspólnej modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia na terenie naszej parafii. 
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 – Msza św. następnie spotkanie formacyjne w kościelekandydatów do bierzmowania i rozpoczęcie formacji kl. VII i VIII Szkół Podstawowych. Prosimy aby na spotkanie przybyli rodzice. 
 3. 30 września – poniedziałek – wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera.
 4. 1 października – wtorek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy.
 5. 2 października – środa – wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
 6. 3 października – czwartek – dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. o godz. 18:00 godzina święta i spotkanie Grona Seminarium Duchownego w domu parafialnym. W tym dniu jest również możliwość Adoracji Najśw. Sakramentu w ciszy w godz. 22:00 – 24:00 w kaplicy domu parafialnego, serdecznie zapraszamy
 7. 4 października – piątek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu oraz pierwszy piątek miesiąca. Msze św. będą o godz. 6.307.0016.3018.00. Spowiadamy rano od 6.30, po południu od godz. 16.00. Od godz. 9.00 księża odwiedzą osoby chore z posługą sakramentalną.
 8. 5 października – sobota– pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00połączona z różańcem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koła Żywego Różańca.W pierwszą sobotę miesiąca wspólnota Niepokalanego Serca Maryi i Miłosierdzia Bożego zaprasza do wspólnej Adoracji Najśw. Sakramentu w kaplicy domu parafialnego w godz. 19:00 – 23:00. 
 9. 1 października rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe. Jesteśmy wspólnotą, której patronuje Matka Boża Królowa Rodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy całe rodziny. Różaniec w naszej parafii codziennie po wieczornej Mszy św. a w niedzielę o godz. 17:15.  We wtorki różaniec ze szczególnym udziałem dzieci, w piątki prowadzony przez młodzież w pozostałe dni prowadzą poszczególne wspólnoty
 10. Jest czasopismo:  „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 11. Dziękuję za ofiary na fundusz budowy kościoła. W minionym tygodniu w kancelarii i na konto złożyliśmy 370 zł i 100 euro. 
 12. Dziękujemy za okazywaną życzliwość. Bóg zapłać za ofiarę na kwiaty do ołtarza i podarowane kwiaty do domu parafialnego oraz za przekazane sztalugi. 

Wszystkim życzymy dobrego tygodnia. Szczęść Boże. 

Ogłoszenia i komunikaty Kurii Metropolitalnej Białostockiej – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 29.09.2019  r.

 1. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej do Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku odbędzie się w sobotę, 5 października br.  Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00. W programie:  modlitwa różańcowa, Eucharystia, konferencja, Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do uczestnictwa.
 2. Msza Święta z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii zostanie odprawiona  w niedzielę, 6 października br. godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy Świętej przewodniczyć będzie Arcybiskup Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki. Zapraszamy do uczestnictwa.

Grafik Niedziela 29.09. 2019 r.

Godz.

Celebrans

Spowiedź, Taca, Komunia św.

7:00

Ks. Tomasz

Ks. Paweł, ks. Piotr

9:00

Ks. Bogdan

Ks. Paweł, ks. Tomasz, ks. Piotr

9:00

Ks. Henryk

10:30

Ks. Piotr

Ks. Paweł, ks. Tomasz

12:00

Ks. Paweł

Ks. Piotr, ks. Tomasz, ks. Adrian

14:00

Ks. Adrian

ks. Daniel, ks. Henryk

18:00

Ks. Daniel

Ks. Adrian, ks. Henryk

19:30

Ks. Stanisław

Ks. Adrian, ks. Henryk


Podziel się na:
 • Digg
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • co-robie
 • Dodaj do ulubionych
 • Drukuj
 • email
 • Gadu-Gadu Live
 • Grono.net
 • Twitter
 • Ulubione
 • Wykop
 • Śledzik