29 marca 2020 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 29 marca 2020 – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Kochani! Parafianie!
Razem z Wami przeżywam ten trudny czas doświadczenia epidemią koronawirusa i tak jak jak Wy lękam się o przyszłość!: Świata, naszej Ojczyzny… ale przede wszystkim o Was!
Bóg postawił nas na naszej drodze doczesności i staraliśmy się być Rodziną parafialną i to nam się w miarę udało!!! I, tak jest! Jesteśmy!!!! Trwajmy w jedności wiary i nadziei! Jednoczmy się w modlitwie! Bądźmy rozumni! Słuchajmy mądrzejszych: Władz Państwowych, Episkopatu Polski i naszego Arcypasterza!
Ja i moi wikariusze, codziennie o godz. 20.30 przed wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej odmawiamy Różaniec! Zapraszamy do jedności w modlitwie!