XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XV NIEDZIELA ZWYKŁA 14 lipca 2024r.

1/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Małgorzaty za sprzątnięcie kościoła.
2/ Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie kościoła i plebanii.
3/ 12 Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Białegostoku
3 sierpnia b.r. Do udziału w pielgrzymce zapraszamy wszystkich, którzy poprzez rowerowe pielgrzymowanie pragną uczcić Matę Bożą i wraz z Nią powierzać swoje intencje Panu Bogu. Zapisy i szczegółowe informacje o pielgrzymce dostępne są na stronie – rowerymka.pl lub pod nr-em tel. 600 111 974. Szybki dostęp do strony internetowej do pobrania z plakatu promującego rowerymkę.
4/ 38. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2024 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Przez lustro Maryi” Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: Białystok – od 25 do 29 lipca br., w godz. 17.00-19.00, w Arkadach Katedralnych A. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej”.
5/ Zapraszamy do udziału w święcie parafii ku czci św. Krzysztofa – 28 lipca (niedziela). Po uroczystościach religijnych w kościele zapraszamy całą rodzinę parafialną i Gości na Festyn.