XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XII NIEDZIELA ZWYKŁA 23 czerwca 2024r.

1/ Rozpoczęły się wakacje. Przypominamy, że w czasie urlopów także obowiązują Przykazania Boże i Kościelne. Wybierając się do kościoła pamiętajmy o zasadzie iż w kościele obowiązuje strój „bardziej godny, niż wygodny”.
2/ Msze św. w czasie wakacji w tygodniu o godz. 18.00, w niedziele o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. W lipcu i w sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 11.30. W soboty Msze św.o godz. 8.00, natomiast o godz. 18.00 z formularza niedzielnego.
3/ Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy św., o godz. 18.00, w soboty i w niedziele po Mszy św., o godz. 8.00.
4/ Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
5/ Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła i plebanii.
6/ Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – 29 czerwca / sobota/. Msza św. o godz. 8.00.
7/ 29 czerwca w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Białymstoku odbędzie się dzień skupienia zelatorów, opiekunów i członków Żywego Różańca. Początek o godz. 10.00. W ramach dnia skupienia: konferencja, różaniec oraz Msza św. Zapraszamy do uczestnictwa.
8/ 38. Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 30 lipca – 12 sierpnia 2024 r. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem ,,Przez lustro Maryi” Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane będą: Białystok – od 25 do 29 lipca br., w godz. 17.00-19.00, w Arkadach Katedralnych A. Ci, którzy z różnych powodów nie mogą wyruszyć na pielgrzymi szlak, a chcą wesprzeć pielgrzymów zachęcamy, aby łączyli się duchowo zapisując się do „Grupy Złotej” powierzając intencje, w których każdego dnia będą modlili się pielgrzymi (zapisy w każdej parafii oraz w miejscach zapisów na pielgrzymkę).
9/ Zapraszamy do udziału w uroczystościach ku czci Patrona naszej parafii św. Krzysztofa – 28 lipca (niedziela). Po uroczystościach religijnych Stowarzyszenie „Kieruj się dobrem” zaprasza całą rodzinę parafialną i Gości na Festyn.