Ogłoszenia 16.06 11 Niedziela Zwykła

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 16.06 11 Niedziela Zwykła

.

1. Dzisiaj diecezjalna zbiórka na potrzeby uczelni katolickich.

2. Dzisiaj po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

3. Kończy się rok szkolny. Msza św. w int. o błogosławieństwo w czasie wakacji w piątek o 7:30.

4. 30 czerwca odpust i kolejny festyn medyczny. Słowo Boże głosi ks. Adam Jabłoński – ogólnopolski duszpasterz Służby Więziennej. Już dzisiaj zaplanujmy sobie czas na spowiedź i wspólne spotkanie w gronie wspólnoty parafialnej.

5. Rozpoczynamy zapisy na kolejne pielgrzymki. Szczegóły na tablicy i w internecie.

6. Młodzież zapraszamy do uczestnictwa w Parafiadzie w Warszawie w dniach 7-12 lipca. Jest już chętnych 8 osób.

7. Nasi harcerze w czasie wakacji wezmą udział w Międzynarodowym Zlocie Skautów w Toruniu i będą reprezentowali nasz region. Gratulujemy.

8. Dziękuję osobom z parafii za wspólne pielgrzymowanie i duchowe przeżycia. M.in. uczestniczyliśmy w modlitwie z papieżem na Watykanie.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

Niech towarzyszy nam Boże błogosławieństwo.