VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 5 maja 2024 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – VI NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 5 maja 2024 r.

1/ Bóg zapłać za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tacę i w minionym tygodniu na konto parafialne.
2/ Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego – od piątku 10 maja. Za udział w nowennie można zyskać odpust zupełny.
3/ Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18.00, w soboty o 17.30, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 8.00.
4/ Spowiedź dzieci przed pierwszą Komunią św. w piątek 10 maja, o godz. 16.30.
5/ Uroczystość I Komunii św. w przyszłą niedzielę 12 maja o godz. 11.30 Zwracamy się z prośbą do naszych parafian, aby w tym dniu skorzystali z Mszy św. o godz. 8.00, 10.00 i 18.00, pozostawiając do dyspozycji kościół dzieciom i rodzicom.
6/ Z racji na Uroczystość Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę wierni mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy.
7/ Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę 12 maja.
8/ Przychodnia Eskulap w Białymstoku zaprasza kobiety w wieku 45-74 l. na bezpłatne badania mammograficzne. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej przychodni.
9/ W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. Zdzisław Kosakowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.