Ogłoszenia 14.04 3 Niedziela Wielkanocna

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 14.04 3 Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj wolontariusze z Caritasu przy Szkole w Dobrzyniewie zbierają ofiary na organizację Drabina Jakubowa pomagającej niepełnosprawnym.

2. Dzisiaj spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy o 12:00 a za tydzień do I Komunii.

3. Niebawem rozpoczną się prace przy układaniu podłóg w prezbiterium i na plebani. Zapraszam do zakrystii i zapoznanie się z proponowanym wzorem.

4. Dziękuję p. Agnieszce Sadowskiej za przygotowanie wniosku, dzięki któremu parafianie będą mogli w tym roku skorzystać z wielu atrakcyjnych wyjazdów i wydarzeń kulturalnych. Szczegóły niebawem.

5. Dziękuję harcerzom i rodzicom za pomoc w sadzeniu lasu.

6. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Obrubnik.

7. Za tydzień w czasie nabożeństw wystąpi zespół „Pełnia” – małżeństwo z Białorusi. Będzie można zakupić płyty.

8. Przy wyjściu można się poczęstować kefirem. Smacznego

Niech Boże Miłosierdzie ogarnie wszystkich a Chrystus Zmartwychwstały niech nam błogosławi