Rocznica śmierci śp. Księdza Prałata Józefa Grygotowicza

Informacja pobrana z katecheza.archibial.pl – Rocznica śmierci śp. Księdza Prałata Józefa Grygotowicza

Uprzejmie informujemy, że dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15.00 na Cmentarzu św. Rocha w Białymstoku Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko poświęci pomnik nagrobny śp. Księdza Prałata Józefa Grygotowicza – Wychowawcy Młodzieży, Kapłanów i Katechetów.

Natomiast dnia 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 13.00 w kościele św. Stanisława B.M. w Białymstoku będzie sprawowana Eucharystia w intencji śp. Księdza Prałata.

Wszystkich Wychowanków, Kapłanów, Katechetów, którzy noszą w sercu wdzięczną pamięć o Księdzu Józefie Grygotowiczu, na te wydarzenia zapraszamy.

Ksiądz Prałat Józef Grygotowicz zmarł w Niedzielę Miłosierdzia Bożego 16 kwietnia 2023 roku, w wieku 90 lat, w 64. roku kapłaństwa.