Ogłoszenia 24.3 Niedziela Palmowa

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 24.3 Niedziela Palmowa

1. Harcerze rozprowadzają ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez parafian.

2. Dzisiaj o 15:00 w Zalesiu Droga Krzyżowa.

3. Zapisujemy chorych do spowiedzi przed świętami. Odwiedziny we wtorek od 11:00.

4. Zmarł ks. Józef Zubowski. Pogrzeb jutro w Dobrzyniewie o godz. 13:00. Proboszcz prosi aby nie kupować wieńców ale złożyć ofiarę za duszę zmarłego. W naszej parafii Msza za zmarłego we środę o 17:00.

5. Z racji na spowiedź w Fastach w poniedziałek Msze o 17:20 +Jarosław i 19:00 a we wtorek o 19:00 +Jadwiga Cylwik.

6. Triduum Paschalne Msza we czwartek o 18:00, Nabożeństwo Adoracji Krzyża w piątek o 18:00 a Wigilia Paschalna w sobotę o 19:00. Święcenie pokarmów w kościele i poszczególnych miejscowościach.

7. Z racji na udział w rekolekcjach kapłańskich odwiedziny w ramach I piątku będą w Wielki Piątek a nie 5 kwietnia.

8. Dziękuje za pomoc w rekolekcjach p. Grzegorzowi z Kulikówki i Zdzisławowi z Kozińc oraz Agacie z Szacił za opiekę nad młodzieżą w czasie wyjazdu do Łomży.

9. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Szacił.

Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.