Ogłoszenia 3.3 3 Niedziela Wlk Postu

Informacja pobrana z kozince.pl – Ogłoszenia 3.3 3 Niedziela Wlk Postu

1. Dzisiaj Bieg Wilczy w Białymstoku. Zgłosiło się 17 osób – młodzież i rodzice.

2. Są do kupienia paschałki wielkanocne w cenie 10 zł. Przy okazji możemy wesprzeć kolejny wyjazd z pomocą Polakom na Wileńszczyznę.

3. Za tydzień po Mszy o 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania. Młodzież zapraszamy także na Drogę Krzyżową.

4. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy o 18:00, Gorzkie Żale w niedziele po Mszy o 10:30

5. We środę dodatkowa Msza o godz. 8:00.

6. Wyjazd na pielgrzymkę do Wilna na Kaziuki 4:45 z Kozińc. Mszy wieczornej w sobotę nie będzie.

7. Rozpoczęliśmy prace budowlane: ocieplenie garażu i drzwi od ulicy na plebani, Zamówione zostały okna dachowe do kościoła oraz będzie nowa podłoga w prezbiterium i na plebani. Na dzień dzisiejszy koszt to ok. 30 tys. zł.

8. Dziękuje p. Magdzie z Kozińc i firmie Alu-frost z Sowlan za wykonanie tabliczek do stacji drogi krzyżowej i relikwii.

9. Dziękuję p. Cimickiej z Obrubnik za zakup nowego paschału na Wielkanoc.

10. Dziękuję za dzisiejsze zaproszenie do Kozińc.

Niech towarzyszy Wam Boże błogosławieństwo.