III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 3 marca 2024r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00. Intencja dla KŻR – o dobre przeżycie rekolekcji parafialnych.
2/ Ofiary na tacę przeznaczone są na potrzeby Archidiecezji.
3/ Bóg zapłać paniom z KŻR pw. św. Jana Pawła II za sprzątnięcie kościoła.
4/ Msza Święta ku czci św. Kazimierza Królewicza, Głównego Patrona Metropolii Białostockiej, będzie sprawowana 4 marca br. (poniedziałek) o godz.18.00 w kościele św. Kazimierza w Białymstoku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5/ Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na wielkopostne rekolekcje związków niesakramentalnych, które odbędą się w dniach 6-7 marca 2024 r. o godz.18:00 w starym kościele Farnym. Rekolekcje na temat „Wierzę, Panie” wygłosi ks. Krzysztof Kamiński.
6/ W tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne, od godz. 17.00.
7/ Wielkopostny Dzień Skupienia zelatorów i członków Żywego Różańca odbędzie się w sobotę 09 marca 2024 r. w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Białymstoku, ul. Narewska 26. Początek o godz. 10.00. W programie Droga Krzyżowa, konferencja, różaniec i Msza Święta. Przewidziane zakończenie około godz. 13.00.
8/ Msza Święta dziękczynna za ocalenie miasta Białegostoku, w 35. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, będzie sprawowana w sobotę, 9 marca 2024 r., o godz. 18.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
9/ Spotkanie dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią św. i ich rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
10/ Kandydatów do bierzmowania prosimy o bezzwłoczne dostarczenie świadectw chrztu i innych wymaganych dokumentów na najbliższe spotkanie w niedzielę 17 marca, po Mszy św. o godz. 11.30. Na te spotkanie zapraszamy również rodziców.