II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 25 lutego 2024r.

1/ Dzisiaj dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na misje – Ad Gentes.
2/ Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych: Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki (dorośli i młodzież) po Mszy św. o godz. 18.00. W soboty (dzieci) o godz. 17.30. Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o godz. 7.30.
3/ Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 15 – 16 – 17 marca.
4/ Pierwszy piatek miesiąca nabożeństwo do NSPJ i spowiedź od godz. 17.30. W piewszą sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o godz. 8.00
5/ Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie kościoła i plebanii.
6/ Skarbonki w ramach Jałmużny Wielkopostnej znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła. Zachęcamy, aby ten dar był nie tylko ofiarowany przez dzieci, ale całe rodziny.
7/ Chętne osoby prosimy o sprzątnięcie kościoła, w najbliższą sobotę, o godz. 9.00.
8/ Zapraszamy do czynnego zaangażowania podczas nabożeństw lektorów, młodzież i dzieci do scholi i służby ministranckiej, a także do chóru parafialnego panie i panów.
9/ Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty „Siła pokory”, który wygłosi dominikanin – o. Tomasz Nowak. Kolejne już spotkanie w sobotę 2 marca na Mszę Świętą o godz. 10:00 , a potem na wykład o 11:00 do Arkad Katedralnych (wejście A za katedrą białostocką). Więcej informacji na Facebook’owej stronie „Szkoła Wiary Białystok”.