I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 lutego 2024r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 lutego 2024r.

1/ Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
2/ Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona na AWSD w Białymstoku.
3/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00, Droga Krzyżowa w piątki (dorośli i młodzież) po Mszy św. o godz. 18.00. W soboty (dzieci) o godz. 17.30. Godzinki o Męce Pańskiej w niedziele o godz. 7.30. Zapraszamy.
4/ Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 15 – 16 – 17 marca.
5/ Dziękujemy za ofiary złożone w minionym tygodniu na tacę i wpłacone bezpośrednio na konto naszej parafii.
6/ Zachęcamy i prosimy, aby dzieci z naszej parafii wzięły skarbonkę, jako dzieło miłosierdzia, w ramach Jałmużny Wielkopostnej. Skarbonki znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.
7/ W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Misje.
8/ W ramach uczynków miłosierdzia w Wielkim Poście, zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła, w sobotę na godz. 9.00
9/ W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Danuta Rusiłowicz. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.