V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024 r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00, adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej różaniec. Intencja dla KŻR – o ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia dla chorych z naszej parafii.
2/ Spotkanie kandydatów do bierzmowania, dziś po Mszy św. o godz. 11.30.
3/ Jutro wspomnienie św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy. Błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty, po Mszy św. o godz. 18.00.
4/ Spotkanie dzieci z klas III przed Pierwszą Komunią św. oraz ich rodziców, w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
5/ Bóg zapłać osobom zaangażowanym w sprzątanie dekoracji świątecznych i kościoła.
6/ Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na „ Boskie Walentynki do Kina Ton w niedzielę (11 lutego, godz. 15.30). W planie konferencja o miłości, film i potańcówka. Zapisy przez formularz dostępny na wydarzeniu w social mediach.
7/ Dominikańska Szkoła Wiary w Białymstoku zaprasza na wykład otwarty ” Kościół, który rani? Jak przetrwać noc kościoła ”. Wykład wygłosi dominikanin – ojciec Maciej Biskup. Zapraszamy w sobotę 10 lutego na Mszę Świętą o godz. 10.00 , a potem na wykład o 11.00 do Arkad Katedralnych (wejście A za katedrą białostocką). Więcej informacji na Facebook’owej stronie „Szkoła Wiary Białystok”.
8/ Światowy Dzień Chorego we wspomnienie NMP z Lourdes 11 lutego (niedziela). Podczas Mszy św. o godz. 10.00 będzie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
9/ Za tydzień ofiary na tacę przeznaczone będą na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji.
7/ Zakończyła się wizyta duszpasterska. W naszej parafii mieszka 680 rodzin. Bóg zapłać za modlitewne spotkania, za zaufanie i życzliwe przyjęcie nas w swoich domach, za transport i posiłki. Od ubiegłego roku na terenie naszej parafii zamieszkało 67 nowych rodzin. Radością i młodością tej parafii są dzieci i młodzież. Dziękujemy osobom chorym i starszym za ich wytrwałość i dar modlitwy. Bóg zapłać za troskę materialną o potrzeby kościoła. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy, aby Dobry Bóg Wam błogosławił i hojnie obdarzał potrzebnymi łaskami.
8/ W minionym tygodniu odeszła do Pana śp. Helena Wiszowata. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.